چند غذای خوشمزه و سریع پخت

چند غذای خوشمزه و سریع پخت


کباب تابه‌ای : این نوع کباب کوبیده از غذاهای ساده است که درست کردن آن ۳۰ الی ۴۰ دقیقه طول می‌کشد را احتمالا همه حداقل یکبار در لیست های غذایی خود سرو کرده اند.

کوکو : انواع کوکو سبزی و کوکو سیب زمینی ها نیز از سری غذاهای ساده و زود پخت هستند، اگر سبزی کوکو را آماده در فریزر داشته باشید، از ترکیب سبزی و تخم مرغ براحتی می توانید یک وعده غذای خوشمزه داشته باشید.

سمبوسه : مواد پیچیده شده در نان یا خمیرهای مثلثی و البته با مواد متنوع و دلخواه.

دال عدس : دال عدس یک نوع خورشت یا آش خوشمزه و مرسوم در جنوب می باشد که مواد لازم برای پخت آن، دال عدس، سیر، پیاز، و سیب زمینی است.

املت قارچ : معمولا انواع املت به طبخ در کمترین زمان معروف هستند. یکی از بهترین و پر متقاضی ترین آن ها املت قارچ است. املت را با با پنیر، سیب زمینی، گوجه، اسفناج، فلفل دلمه‌ای یا هر نوع ماده غذایی دیگری امتحان کنید.

دمپختک: این غذا با داشتن حبوبات و برنج غذایی کامل محسوب می گردد. در طبخ دمپختک معمولا از حبوباتی مثل: باقلا، ماش، عدس و لوبیا استفاده می شود.

الویه : شاید ایرانی را پیدا نکنید که این سالاد خوشمزه و لذیذ را امتحان نکرده باشد.

الویه های رستوران شوخ را تست کنید.

بورانی اسفناج : در بورانی اسفناج از انواع ماست با توجه به ذائقه استفاده میشود : ماست ترش یا شیرین، اسفناج نیز که پای ثابت این غذاست این غذا را می توانید تا چند روز در یخچال نگهداری کنید. همچنین می توانید به شکل هایی بسیار زیبا با قالب های مختلف و نیز گردو و … تزیین کنید و برای مهمانی های از ان استفاده کنید.

نودل : از نودل ها برای که زمانهایی که وقت کافی برای آشپزی ندارید و البته قصد دارید غذایی خوشمزه نیز روی سفره خود داشته باشید، میتوانید استفاده کنید.

Share this post

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *